PRACA DLA ELEKTRYKA

OPIS STANOWISKA:

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych
  • montaż, instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych
  • montaż tras kablowych
  • okablowanie oraz montaż szaf sterowniczych, skrzynek rozdzielczych
  • wykonywanie pomiarów i prób po montażu i naprawie instalacji elektrycznych

WYMAGANIA:

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka
  • umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych
  • sumienność oraz rzetelność wykonywanych usług
  • uprawnienia elektryczne
  • prawo jazdy kat. B
  • chęć podjęcia stałej pracy

OFERUJEMY:

  • praca na terenie Polski, opłacone zakwaterowanie i dieta
  • praca w szybko rozwijającej się firmie
  • zapewniamy ubrania robocze oraz profesjonalne elektronarzędzia

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU I ZACZNIJ PRACĘ W NASZEJ FIRMIE!

KONTAKT

ELEKTROTECHNIK  Jakub Janiszewski

NIP: 7642698164

64-920 Piła

Polska

Jesteś zainteresowany powyższym stanowiskiem?  Wyślij CV na adres e-mail

Nr telefonu
+ 48 535 413 880